Holdleder
Lisbeth Andersen

I mit tidligere liv har jeg selv spillet håndbold. Mine børn har gået til Tumlinge og det har de elsket! Derfor giver jeg med glæde en hånd hver lørdag til Tumlinge-træning.

60490878
lisbethandersen41@gmail.com
Læs mere
Susanne Kiegstad
51255053
Susannekiegstad@me.com
Læs mere
Natasja Ramgil
26393935
natasjapigen@hotmail.com
Læs mere
Helle Schou Fischer
24484603
hellesf.khks@gmail.com
Læs mere
Line Camilla Jacobsen
Læs mere
Mia Mørk
28687741
mia.moerk@hotmail.com
Læs mere
Træner
Gitte Papke
50693540
gitte.papke@gmail.com
Læs mere
Helene Vedel
40551941
hl.vedel@gmail.com
Læs mere
Camilla Arlofelt
28572200
Arlofeltc@gmail.com
Læs mere
Jette Brøndsted Weichardt
 
Jeg har spillet håndbold i rigtig mange år. Jeg har haft så mange gode og sjove oplevelser med det og brænder nu for at give det samme videre til vores spillere. Jeg får ikke spillet så meget som tidligere men er dog aktiv som målmand på damernes 2. hold som målmand. 


24644844
Læs mere
Linda work Frederiksen
24427837
Lindawork80@gmail.com
Læs mere
Louise Andreasen
40722803
louiseblomster@hotmail.com
Læs mere
Maria Axelsson
Jeg har selv spillet håndbold i mange år og spiller nu old girls. Jeg arbejder til dagligt som Børneergoterapeut.  
21649685
mariaaxelson@hotmail.com
Læs mere
Preben Schou Fischer
 
Mit navn er Preben Schou Fischer.
Jeg har spillet håndbold det meste af livet, men måtte desværre selv stoppe med at spille i 2012 grundet en alvorlig skade.
Jeg nyder at være træner og se børnene udvikle sig.
 
20153299
prebenfischer@mail.dk
Læs mere
Rikke Frank Larsen
40418323
Rikker@mail.dk
Læs mere
Søren Cebula
61990004
cebula@cebula.dk
Læs mere
Allan Lionett
22245424
allan.lionett@assaabloy.com
Læs mere
Dennis Valente
31149710
Dvalente72@gmail.com
Læs mere
Hjælpetræner
Amanda Goth Olsen
Læs mere
Thor Hedengran Kjærside
Læs mere
Brian Kruse Hansen


 

Læs mere

Nyheder

Medlemslogin